Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Další fotka Předchozí fotka
 
banner
Mystic Skatepark Štvanice

Mystic Skatepark Štvanice

Mystic skate park na pražském ostrově Štvanice je jeden z nejkvalitnějších parků v Evropě. Jeho podoba se každoročně upravuje podle aktuálních trendů a potřeb jezdců, a to vždy před konáním závodů světové série Mystic Skate Cup. Po jeho skončení zůstává park otevřený široké veřejnosti, která má tak možnost jezdit v nejmodernějších podmínkách.

Mystic Skate park stejně jako většinu parků po celé ČR má na svědomí firma Mystic Constructions. V parku se kromě Mystic Skate Cupu každoročně koná Mistrovství ČR ve skateboardingu.

Díky zastřešení a osvětlení se dá v parku jezdit po celý rok, mimo zimní sezónu (cca od prosince do března). Dřevěné a betonové překážky jsou vytvořené tak, aby si na nich zajezdili začátečníci i profesionální jezdci. Součástí parku je i přilehlý bowl (jeho design má na svědomí bazénová legenda Dave Duncan) a krytá minirampa, která je jediným místem v Praze, kde lze provozovat skateboarding v Praze. Jezdci si můžou odpočinout  v přilehlém klubu.

Zpět na přehled