Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Další fotka Předchozí fotka
 
banner

Maxim Habanec potřetí mistrem skateboardingu ve streetu.Maxim Habanec potřetí mistrem skateboardingu ve streetu.

V sobotu ožil pražský ostrov Štvanice skateboardingem na nejvyšší české úrovni, jelo se totiž Mistrovství České republiky ve skateboardingu. Po chladném a deštivém týdnu přilákal diváky v hojném počtu nejen předpoklad výborného skateboardingu, ale i teplé slunečné počasí babího léta. Tribuny pro 1000 diváků se zaplnili do posledního místa, takže se dala čekat jedinečná atmosféra plná povzbuzování a hlasitého fandění.
Celý článek

 

Mistrovství čr ve skateboardingu 2014Mistrovství čr ve skateboardingu 2014

Letošní 18. ročník Mistrovství ČR ve skateboardingu se bude konat tradičně v Mystic Skateparku, který nabízí zcela nové skateboardové možnosti díky kompletní přestavbě, kterou prošel před třemi měsíci. Přijďte se rozloučit se skateboardovou sezónou 2014 a přivítat nového mistra ČR ve skateboardingu, kromě titulu se závodí o prize money 30.000,- Kč.
Celý článek

 

Mystic Skate & Snow výprodej 2014Mystic Skate & Snow výprodej 2014

29. srpna - 7. září, každý den od 11 do 19 hodin. Mystic skate park, ostrov Štvanice, Praha 7.
Celý článek

 

MARTIN PEK VYHRÁL JUBILEJNÍ EXCELENT MYSTIC SK8 CUPMARTIN PEK VYHRÁL JUBILEJNÍ EXCELENT MYSTIC SK8 CUP

V konkurenci světové skateboardové špičky, dokázal v disciplíně street zvítězit domácí jezdec Martin Pek! Druhý skončil Slovák Rišo Tury a na třetím místě pak loňský vítěz Ryo Sejiri z Japonska.
Celý článek

 

Mystic constructions staví nový skatepark pro Excelent Mystic Cup 2014Mystic constructions staví nový skatepark pro Excelent Mystic Cup 2014

Mystic Constructions staví kompletně nový street park, který přináší zcela jiný koncept než na jaký byli jezdci a diváci v Mystic skateparku zvyklí.
Celý článek

 

Excelent Mystic Sk8 Cup 2014Excelent Mystic Sk8 Cup 2014

První prázdninový víkend ovládne Prahu legendární závod ve skateboardingu, který letos oslaví 20 let své historie. Závod se koná ve dnech 4.- 5.- 6. července 2014 ve zcela novém street skateparku a obnoveném bowlu na ostrově Štvanice v Praze. Nejlepší světoví skateboardisté pojedou ve výročním závodu o prize money 700.000 Kč (35.000USD).
Celý článek

 

Volcom Peanut Butter & Rail Jam tour 2014, Stalin SK8  Plaza – Olympijský park Letná, sobota 15. února 2014Volcom Peanut Butter & Rail Jam tour 2014, Stalin SK8 Plaza – Olympijský park Letná, sobota 15. února 2014

18.02.2014 Volcom Peanut Butter and Rail Jam (PBRJ) amatérský snowboardový závod se jel v sobotu 15. Února na Stalinu, legendárním skateboardovém spotu, který se stal součástí Olympijského parku Letná.
Celý článek

 

Volcom Peanut Butter Rail Jam 2014Volcom Peanut Butter Rail Jam 2014

Poprvé po osmi letech jsme přemístili snowboardový závod PBRJ z hor do Prahy. PBRJ se pojede v sobotu 12. 2. 2014 ve snowboardovém areálu v Olympijském parku na Letné.
Celý článek

 

Mystic Skates, otvírací doba přes svátkyMystic Skates, otvírací doba přes svátky

Všechno zboží, které najdete na našem eshopu je dostupné v kamenné prodejně Mystic Skates.
Celý článek

 

Vánoční Bowl ContestVánoční Bowl Contest

Tradiční vánoční skate závod s live hudbou a bohatou tombolou bude tuto sobotu 21. prosince ve vytápěném bowlu v Mystic skate parku na ostrově Štvanici.
Celý článek

 

MYSTIC SK8 SCHOOL RACE 2013MYSTIC SK8 SCHOOL RACE 2013

To je přece z té pohádky o vlčici, která vychová mimino a později když se dítě naučí jezdit a zlomí první desku tak je dospělé a odjíždí s vesmírnou karavanou...
Celý článek

 

Mystic Sk8 School RaceMystic Sk8 School Race

04.11.2013 V úterý 5.11 2013 pořádáme pro nejmenší skejťáky malé závodky,ať se už od mala učí nemát trému a snažit se zajet co nejlepší jízdu. Přijďte je podpořit.Bude občerstvení,hudba a hlavně dobrá náleda a pohoda.Teple se oblečte :)
Celý článek

 

Mistrem ČR 2013 se stal Richard TuryMistrem ČR 2013 se stal Richard Tury

Richard Tury se stal vítězem Excelent mistrovství ČR ve skateboardingu 2013. Druhé místo obsadil Tomáš Stejskal a třetí skončil dvojnásobný mistr ČR Lukáš Daněk. Mistrem ČR v disciplíně bowl se po několikáté za sebou stal Martin Jurášek, druhý skončil Marek Čejchan a třetí místo obsadil Matyáš Volek. Mistryní ČR 2013 se stala Klára Kašparová. Vítězové si mezi sebou rozdělili celkové prize money ve výši 50.000,- Kč.
Celý článek

 

Na pražské Štvanici se jde do fináleNa pražské Štvanici se jde do finále

29.09.2013 V sobotu 28. září se odjela kvalifikace sedmnáctého ročníku mistrovství ČR ve skateboardingu.
Celý článek

 

předprodej vstupenek mistrovství ČR ve skateboardingupředprodej vstupenek mistrovství ČR ve skateboardingu

Kupte si výhodně vstupenky na Mistrovství ČR ve skateboardingu.
Celý článek

 

Mistrovství ČR ve skateboardingu se již tradičně bude konat na pražské ŠtvaniciMistrovství ČR ve skateboardingu se již tradičně bude konat na pražské Štvanici

Přijďte se rozloučit se skateboardovou sezónou 2013. Již po sedmnácté se bude konat v Mystic skateparku na ostrově Štvanice Mistrovství České republiky ve skateboardingu. Skateboardová špička bude závodit o prize money 50.000,- Kč.
Celý článek

 

MYSTIC Skate a Snowboard výprodej 2013MYSTIC Skate a Snowboard výprodej 2013

MYSTICKÁ VÝPRODEJ Od 29. srpna do 7. září. Každý den od 11:00 do 19:00 hodin. Mystic Skatepark, Ostrov Štvanice, Praha 7
Celý článek

 

Wild in the parks 2013Wild in the parks 2013

Mystic skates a Volcom Stone uvádí Wild in the Parks – Mystic Skate Park Praha, Ostrov Štvanice 31. srpna 2013
Celý článek

 

MYSTIC RAVE 2013 Sobota 17. Srpna Skatepark ŠtvaniceMYSTIC RAVE 2013 Sobota 17. Srpna Skatepark Štvanice

Mystic Skateshop ve spolupráci s Nightphunk Recordings a LuxuryStepz si Vás dovolují pozvat v sobotu 17. sprna na Mystic Rave party, která proběhne v prostorách pražského Skateparku na Štvanici.
Celý článek

 

The Stitches poprvé v ČRThe Stitches poprvé v ČR

Dne 18.8 2013 zahrají kalifornští punkáči na skateparku Štvanice. Vstup je krásných 100,- kč .
Celý článek

 

VÍTĚZEM EXCELENT MYSTIC SK8 CUP 2013 SE STAL RYO SEJIRIVÍTĚZEM EXCELENT MYSTIC SK8 CUP 2013 SE STAL RYO SEJIRI

Ryo Sejiri z Japonska se stal vítězem závodu Světového poháru ve skateboardingu Excelent Mystic Sk8 Cup v disciplíně street, když za sebou nechal Američina Austena Seaholma a Brazilce Kelvina Hoeflera. Domácí Maxim Habanec skončil pátý a Tomáš Vintr sedmý. Vítězství v bowlu patří zaslouženě Greysonovi Fletcherovi z USA, street mezi ženami po roce znovu vyhrála Brazilka Leticia Bufoni.
Celý článek

 

Excelent Mystic Sk8 Cup 2013Excelent Mystic Sk8 Cup 2013

Začíná již tento pátek!
Celý článek

 

The Osiris Experience v červnu v Praze!The Osiris Experience v červnu v Praze!

Po loňské premiéře akce The Osiris Experience v holandském Amsterdamu, se letošní závod přesouvá do matičky Prahy! Dne 15.6. ovládne Štvanici Osiris tým v sestavě Corey Duffel, Taylor Bingaman, Chad Bartie, JT Aultz, Leticia Bufoni, Lee Yankou a Caswell Berry. Ti budou tvořit porotu, která bude mít na starost závod pro 32 pozvaných everopských AM riders.
Celý článek

 

Mystic skatepark nebyl zaplavenMystic skatepark nebyl zaplaven

Podle poslední situace to vypadá, že Mystic Skate Park přežil nejhorší záplavovou vlnu a nic vážnějšího již nehrozí. Voda vystoupala až k okraji, ale samotný skate park zaplaven nebyl. Držme palce ať to vydrží. Bohužel spousta ostatních skate parků v republice takové štěstí nemělo, pokud jste v okolí zasaženého parku, pomozte ho vyčistit a keep riding! Sledujte náš FB pro více fotek od kolegů ze Skaterock.cz
Celý článek

 

Excelent Mystic Sk8 Cup 2013 poprvé v červnu! Excelent Mystic Sk8 Cup 2013 poprvé v červnu!

17.05.2013 Letošní ročník proběhne poprvé v historii poslední červnový víkend a to ve dnech 28. - 30. června 2013 tradičně ve Skateparku na ostrově Štvanice v Praze.
Celý článek

 

Volcom Peanut Butter & Rail Jam tour 2013  snowpark Paprsek, Jeseníky  neděle 10. března 2013Volcom Peanut Butter & Rail Jam tour 2013 snowpark Paprsek, Jeseníky neděle 10. března 2013

15.03.2013 Volcom Peanut Butter and Rail Jam (PBRJ) amatérský snowboardový závod se jel v neděli 10. března 2013 na Paprsku v Jeseníkách .
Celý článek

 

Mystic Skates Vás zve na Volcom Peanut Butter & Rail Jam 2013, Snowpark Paprsek, Staré Město, Jeseníky - neděle 10. března 2013Mystic Skates Vás zve na Volcom Peanut Butter & Rail Jam 2013, Snowpark Paprsek, Staré Město, Jeseníky - neděle 10. března 2013

VOLCOM PEANUT BUTTER & RAIL JAM (PBRJ) je série amatérských snowboardových závodů, které se konají v řadě zemí evropy a v usa. Český závod “burákového másla a džemu na zábradlí” se pojede již po osmé a to v neděli 10. Března 2013. Letos poprvé na Moravě ve snowparku Paprsek. Pro jezdce bude připravenej luxusně vyladěnej park, ve kterém se den před PBRJ uskuteční závod Slopestyle King of Morava a promítání filmu Snow way Martina Černíka. Snowpark paprsek je 30 překážek a dvě upravené a osvětlené sjezdovky na které tě vyveze dvousedačková lanová dráha.
Celý článek

 

- 30% sleva na Volcom zimu 2012/13- 30% sleva na Volcom zimu 2012/13

Zima ještě nekončí a už máme pro vás krásné slevy na letošní zimu Volcom . Nečekejte až Vám to tu jiní vyberou!!
Celý článek

 

Údržba před zimouÚdržba před zimou

24.01.2013 Omlouváme za uzavření našeho skateparku,ale museli jsme sundat střechu kvůli sněhu,loni se nám protrhla. Hned jak budou dlouhodobé vyhlídky na lepší počasí,tak jí vrátíme. Jinak je otevřen velký (studený)a malý (zateplený) bazén. Je možno jezdit i v betonovém Boule Boulu,když si ho zametete :).Díky za pochopení
Celý článek

 

Vánoční BowlVánoční Bowl

Po roce zas Vánoční Bowl s tombolou na Štvanici dětska. Přijďte zapít Májský blábol o konci světa.
Celý článek