Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Další fotka Předchozí fotka
 
banner
MYSTIC SKATE SHOP

MYSTIC SKATE SHOP

Mysticskateshop.cz odráží dlouholetou tradici a profesionalitu, na kterou jste zvyklí z legendární kamenné prodejny Mystic Skates ve Štěpánské ulici. V portfoliu eshopu najdete jak profesionální výbavu pro skateboarding a snowboarding, tak módní apparel pro holky i kluky od značek Volcom, Zero, Vans, Slave, Mystery, DVS, Roxy, DC, Gnu, Lib Tech, Electric, Dakine, Burton, Matix, Nike SB a Arbor a dalších.

MYSTIC SKATES DOVÁŽÍ POUZE ZBOŽÍ OD NEJKVALITNĚJŠÍCH FIREM VE SKATEBOARDOVÉM OBCHODĚ

VOLCOM
Volcom je streetwearová značka, která už od poloviny devadesátých let propojuje módu, skateboarding, snowboarding, surf a nezávislou kulturu. Udává směr v mnoha oblastech života mladé generace a v duchu svého sloganu Youth against establishment jí podporuje v rozvíjení vlastního myšlení mimo zavedený proud.
Volcom založili na začátku devadesátých let Richard Woolcott a Tucker Hall, když spolu v roce 1991 trávili zimu na horách. Snowboarding je tenkrát úplně unesl a díky 5 000 dolarů, které jim půjčil Richardův táta, brzo na to rozjeli vlastní brand.
Od začátku razili filozofii "Youth against establishment": chtěli podpořit mladou generaci, aby rozvíjela vlastní tvůrčí myšlení, hledala si vlastní cesty a nepřizpůsobovala se společenským očekáváním. Chtěli podporovat skateborading a snowboarding jako nový životní styl, který ale v té době rozhodně neměl ustláno na růžích. Veřejnost ho stále vnímala s odporem jako chorobný projev mládeže v době recese v USA, války v Perském zálivu na spadnutí a rozsáhlých nepokojů v amerických městech včetně LA. Dobu výmluvně zaznamenávají ve své tvorbě Nirvana nebo Pearl Jam.
Volcom byl ze začátku řízený z Richardovy ložnice a Tuckerova pokoje a první rok zakončili příjmem 2 600 dolarů. Divoké začátky se postupně proměnily v prosperující podnik, firma Volcom dozrála a stala se světoznámou značkou, nikdy ale neopustila svojí počáteční filozofii a postoj a dnes je dál vyjadřuje skrze umění, hudbu, filmy, svoje jezdce a samozřejmě i apparel a další vybavení pro SK8 a SNB.
Portfolio značky zahrnuje streetwear, denim, plavky, boty, doplňky a tech snowboardovou kolekci, to vše s osobitým mixem funkčnosti a stylu kombinovaného s kvalitou a pohodlím.
Fungování Volcom dnes zahrnuje širokou škálu aktivit: ať už jde o speciálně zaměřené kolekce (ekologicky uvědomělá Volcom Co-logical, Volcom Co-perative vyvíjená ve spolupráci s jezci Volcom teamu nebo série Featured Artist) , hudební vydavatelství Volcom Entertainment nebo závody Volcom Pipeline Pro (surf), Peanut Butter and Rail Jam (snowboarding) a Wild in The Parks (skateboarding).
Za Volcom jezdí snowboardisté Terje Haakonsen, Jamie Lynn, Bryan Iguchi nebo Gigi Ruf a skateři Geoff Rowley, Rune Clifberg, Mark Appleyard, Dustin Dollin a další.
V létě roku 1994 se Tomáš Rejman potkal v USA s Tuckerem Hallem a filozofie Volcom ho nadchla. Tentýž rok Mystic skates získala výhradní zastoupení jako první dovozce této značky v Evropě.

ZERO
Legendární skateovou firmu Zero založil v roce 1996 Jamie Thomas. Pro produkci značky stejně jako pro jeho team je typický brutální punkový styl - designy plné krve a lebek a vražedný ollie z dvaceti a přes ty nejdrsnější raily.
Firma Zero původně začala jako značka oblečení, v plnohodnotný skateový brand se rozvinula, když  v roce 1996 Jamie Thomas odešel z Toy Machine a stal se jejím prvním profesionálním jezdcem. Za Zero dál jezdí jména jako Chris Cole, James Brockman nebo John Rattray. Zero team vyhrál třikrát za sebou contest King of Road, který každoročně pořádá Thrasher Magazine. Nechali za sebou týmy jako Girl Skateboards, Toy Machine, Habitat nebo Baker.
Zero spadá pod Thomasovu firmu Black Box Distribution a vyrábí jedny z nejkvalitnějších desek, které jsou na trhu k dostání. Vyrábí se v USA z kanadského javoru. Kromě desek dělá Zero také kolečka a ložiska a samozřejmě kalhoty, trička, mikiny, kulichy a další doplňky. Zero or Die!!!

SLAVE
Slave je stejně jako ostatní značky spadající pod Black Box Distribution typický surovým metalovým stylem a kvalitní produkcí. Vyrábí desky, kolečka a oblečení. Designy Slave si čsto berou na mušku prohnilý vývoj americké společnosti 20. století, karikují politické figury a ekonomické jevy, které Ameriku nechvalně charakterizují ve světě.

MYSTERY

Za vznikem brandu Mystery Skateboards nestojí nikdo jiný než Jamie Thomas. Mystery Skateboards spadá pod konglomerát Black Box Distribution a vyrábí prkna, trucky, kolečka a další vybavení pro skateboarding včetně apparelu. Všechno s typicky brutálním černobílým designem a srdcem proťatým bleskem.
Za Mystery Skateboards jezdí Ryan Smith, Ryan Bobier neno Pete Eldrige.


MysticSkateShop.cz
má nejucelenější webovou nabídku skateových a snowboardových bot, oblečení a vybavení pro kluky i pro holky od těch největších značkových ikon. Aktuální kolekce jsou za přívětivé ceny, můžete taky využívat věrnostních a množstevních slev - při nákupu celého SNB kompletu třeba získáte slevu až 15 procent. Pro informace o Mystic Skate Cupu, závodech Wild in The Parks, Volcom Peanut Butter and Rail Jam, Českým skateboardovým a snowboardovým poháru nebo firmě Mystic Constructions navštivte náš web mysticskates.cz nebo naši profilovou stránku Facebook.com/MysticSkateShop.cz

Zpět na přehled