Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Další fotka Předchozí fotka
 
banner
maxim habanec na prvním místě, martin pek druhý

maxim habanec na prvním místě, martin pek druhý

Dvojitou radost domácím příznivcům skateboardingu přineslo finále mezinárodního závodu ve skateboardingu sankcionovaného Association of International Skateboarders. Maxim Habanec zvítězil zopakoval si tak své vprvenství z roku 2010, Martin Pek po loňském prvním místě opět vystoupil na stupně vítězů.

Třetí místo získal španělský zabiják Danny Leon, který zároveň zvítězil v bowlu. Mezi ženami nenechala nikoho na pochybách, kdo že je současnou jedničkou, a po třetí v řadě na Mysticu vyhrála brazilská kráska Leticia Bufoni.


Excelent Mystic Sk8 Cup 2015 se právě stal minulostí a počet registrovaných jezdců i množství návštěvníků, kteří poslední červnový víkend závody navštívili, potvrdilo, že i po 21 letech má Excelent Mystic Sk8 Cup své místo mezi nejvýznamnějšími sportovními a kulturními festivaly ve Střední Evropě.


Mezi jezdci byla taková jména jako David González z Kolumbie, Dustin Dollin z Austrálie, Roger Silva z Brazílie, Alex Sorgente z USA, Leticia Bufoni z Brazílie, ale i domácí špička včele s Maximem Habancem a Martinem Pekem. V pátek byla na programu předkvalifikace evropských jezdců, sobota byla zasvěcená kvalifikačním jízdám ve streetu i bowlu a v neděli se odjezly semifinálové heaty i samotná finále.


Výsledky:

Street men:
1. Maxim Habanec / CZE

2. Martin Pek / CZE

3. Danny Leon / SP


Street ladies:
1. Leticia Bufoni / BRA

2. Julia Brueckler / AT

3. Eugenia Ginepro / ARG

Bowl:
1. Alex Sorente / USA

2. Pedro Barros / BRA

3. Danny Leon / SP

Zpět na přehled