Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Další fotka Předchozí fotka
 
banner
Mystic Constructions

Mystic Constructions

Firma Mystic Constructions vznikla v roce 1996, kdy se v rámci velkého boomu skateboardingu u nás zrodil nápad stavět vlastní překážky a skateparky.

Většina lidí v Mystic Constructions se přímo podílí na tvorbě skateparků a jsou sami aktivními jezdci. Někteří z nich jezdí nejen Český skateboardový pohár, ale i světové závody.Díky tomu má Mystic Constructions nejlepší přehled o aktuálních trendech a může tak vytvářet nové funkční a detailně propracované překážky. Neustále vyvíjí design a konstrukce překážek a zároveň sleduje, kam míří další příbuzné obory, jako je výroba dřeva, kovu nebo technologie betonu.
Z dílny Mystic Constructions tak vychází kvalitní design překážek a plně průjezdné parky s dokonalým technickým zpracováním. Firma má za sebou více než 100 realizovaných staveb - nejen skateparků, ale i překážek na různé sportovní akce a festivaly.

Zpět na přehled