Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Další fotka Předchozí fotka
 
banner
Volcom Peanut Butter Rail Jam 2014

Volcom Peanut Butter Rail Jam 2014

Poprvé po osmi letech jsme přemístili snowboardový závod PBRJ z hor do Prahy. PBRJ se pojede v sobotu 12. 2. 2014 ve snowboardovém areálu v Olympijském parku na Letné.


Volcom Peanut Butter Rail Jam je evropská série národních závodů na "railech a boxech", která se poprvé konala v roce 2005 a letos se jede v devíti zemích Evropy.

Snowpark o rozloze 1400m2 začíná na legendárním skateboardovém spotu - na Stalinu a vede přes schody směrem do letenského parku. Je 100 metrů dlouhý a nabízí 7 překážek: 6m butter box, 2x 6m box, 6m rail, spine with barrel, 17m kink rail 5/7/5m a kicker.

Registrace a volný trénink je od 10:00.
Závod začíná ve 13 hodin v kategoriích 15 let a méně, 16 - 21, Girls a Open kategorie, která závodí o 6.000Kc prize money.
Každá Kategorie jezdců pojede na předem ohlášených překážkách a jezdce budou hodnotit tři zkušení rozhodčí.

Všichni jezdci, kteří se zúčastní závodu dostanou pití, jídlo a originální Volcom PBRJ triko.

Překážky jsou dokonale osvětlené a proto se finále pojede po setmění.
K závodů budou hrát Dj Robot a Dj Milosh.

Ceny vítězům předá Šárka Pančochová, olympijská reprezentantka v disciplínách slopestyle a u-rampa a členka Volcom snow teamu, která odpoledne v den závodu přiletí ze Sochi.

Nezmeškej možmost přijet na snowboardové závody Volcom PBRJ metrem nebo tramvají…


Zpět na přehled