Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku

Další fotka Předchozí fotka

VÍTĚZEM EXCELENT MYSTIC SK8 CUP 2013 SE STAL RYO SEJIRI

Ryo Sejiri z Japonska se stal vítězem závodu Světového poháru ve skateboardingu Excelent Mystic Sk8 Cup v disciplíně street, když za sebou nechal Američina Austena Seaholma a Brazilce Kelvina Hoeflera. Domácí Maxim Habanec skončil pátý a Tomáš Vintr sedmý. Vítězství v bowlu patří zaslouženě Greysonovi Fletcherovi z USA, street mezi ženami po roce znovu vyhrála Brazilka Leticia Bufoni.

Jezdci z finálových jízd mezi sebe rozdělili nejen body započítávané do World Cup Skateboarding Series 2013 (WCS), ale i prize money v celkové výši 30.000 US$.

Devatenáctý ročník pražské zastávky Světového poháru ve skateboardingu do Prahy přilákal světovou skateboardovou špičku včetně jezdců z USA, Brazílie, Austrálie, Japonska, Španělska a dalších zemí. Závod byl stejně jako v předcházejících letech živě přenášen na webu 4elements.cz a extreme.com Pro diváky na místě byly rozšířeny tribuny, které byly navíc kompletně zastřešeny, změn doznala i Relax zóna, která nabízela nejen občerstvení, stánky se skejtovými produkty, fingerboard, skimboard či skate kolotoč, ale i bohatý hudební program.