Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku 

Další fotka Předchozí fotka
 
banner
The Stitches poprvé v ČR

The Stitches poprvé v ČR

Dne 18.8 2013 zahrají kalifornští punkáči na skateparku Štvanice. Vstup je krásných 100,- kč .

THE STITCHES patří mezi přední punkové bandy z Orange County, Kalifornie, hrající punk-rock v duchu kapel po roce 1970. Je až k nevíře, že se první vystoupení se datuje do devadesátého čtvrtého roku. Když je posloucháte, máte pocit, že stáli na pódiu společně se Sex Pistols, The Clash a Ramones. Prostě jim to sežerete i s navijákem. Není divu, že vystupují po boku The Briefs, Die Hunns a U. S. Bombs.

THE STITCHES vás ztrhnou do začátků éry punku. Songy jako Better off dead, Cars of today nebo My baby hate me, (objevila se v Transworld skateboarding videu Sight Unseen v profilu Dustina Dollina), jsou toho důkazem. Každé jejich vystoupení je jedinečné. Nikdy totiž nevíte co všechno se na koncertě bude odehrávat. Maximální nasazení dnes už starších chlápků je obdivuhodné. Léta strávená na pódiích ve stovkách klubů jim na energii neubrali, a tak se konečně zastaví i u nás.

THE STITCHES zahrají 18. 8. 2013 v Praze, stylově ve štvanickém Mystic sk8parku. Proč a jak je kapela provázána se skateboardingem se dozvíte ve stručné historii kapely. Vystoupení THE STITCHES doprovodí kapela P. M. H., o after párty se postará známá pražská sebranka DJs Prague city rockers. Před koncertem se uskuteční menší Game of skate contest (u nás známý jako „z. m. r. d.“) o basu piva!

více infoZpět na přehled