Mysticskateshop.cz - Volcom eshop  Mystic Skates  Český skateboardový pohár  Mystic SK8 Cup  Mystic skate park Štvanice  Mystic Constructions  Mystic na facebooku

Další fotka Předchozí fotka

Mistrem ČR 2013 se stal Richard Tury

Richard Tury se stal vítězem Excelent mistrovství ČR ve skateboardingu 2013. Druhé místo obsadil Tomáš Stejskal a třetí skončil dvojnásobný mistr ČR Lukáš Daněk. Mistrem ČR v disciplíně bowl se po několikáté za sebou stal Martin Jurášek, druhý skončil Marek Čejchan a třetí místo obsadil Matyáš Volek. Mistryní ČR 2013 se stala Klára Kašparová. Vítězové si mezi sebou rozdělili celkové prize money ve výši 50.000,- Kč.

Sedmnáctý ročník mistrovství ČR ve skateboardingu přilákal uplynulý víkend českou a slovenskou špičku do Mystic skateparku na pražský ostrov Štvanice. V sobotu se odjela kvalifikace v disciplínách street a bowl a v neděli pak semifinále a finále. Do semifinále streetu  postoupilo 21 jezdců  včetně favoritů Lukáše Daňka, Tomáše Stejskala a Richarda Turyho z Košic, který právě  zde na Štvanici vyhrál letos závod Volcom Wild in the Parks. Do finále Bowlu postoupilo pět jezdců mezi kterými nechyběl Martin Jurášek, který v této disciplíně patří ke světové špičce. Byl to právě Rišo Tury a Martin Jurášek, kteří se nakonec radovali z  vítězství.
Po skončení sobotní kvalifikace a nedělního finále, následovala tradiční afterparty s koncerty kapel a DJs.